Xbox One X için özel versiyon…

Xbox One X için özel versiyon...

Şayet iki Alman perakende satış sitesinin sızıntıları doğru ise Microsoft, şimdiden özel bir Xbox One X Project Scorpio versiyonu sunmaya hazırlanıyor olabilir.

Sonradan kaldırılan satış sayfaları, 4K beceriyi bulunan konsolun özel bir versiyonunun yolda olduğunu gösterir gibiydi. Project Scorpio, Xbox One X’in ismini kazanmadan evvel sahip olduğu kod ismiydi ve görünene göre bu versiyon, bu köklere yollamada bulunuyor..

XboxDynasty.de sitesinin yayınladığı resimlerde görünene göre Xbox One X Project Scorpio Edition’ın, ortasında elektrik yeşili harfler ile “Project Scorpio” yazısının alt doğru ilerlediği siyah bir hakimiyet koluna sahip ve konsolun kendisi de aynı deseni taşıyan, dokulu siyah bir gövdeye sahip gidişatta.

Bu özel Xbox One X’in muhtemelen Xbox One için yayınlanan Day One Edition İlk Gün Versiyonu ile birlikte bir hudutlu yapım olduğu söylenebilir.

Day One Edition, kendisini klasik Xbox One’lardan ayıran daha renkli hatlara ve hakimiyet kolu üzerinde “Day One 2013” yazısına sahipti. Ayrıca Microsoft, bu konsolu alan bireyler için özel bir “Day One” başarımı da sunmuştu…

Cep telefonunuzu asıl bir kent kılavuzuna dönüştüren Piri uygulamasını mercek altına aldık

Evvelki HaberAndroid Oreo Tanıtıldı, İşte Tüm Yenilikleri!  

Yayınlanma Tarihi: 10 Eylül 2017