Xiaomi Mi Mix 2 tanıtım tarihi söylendi!

Xiaomi Mi Mix 2 tanıtım tarihi söylendi!


Son yarıyıllarda çoğalış gösteren çerçevesiz telefonlara bir yenisi Xiaomi’den geliyor. İlk olarak Mi Mix modeliyle karşımıza çıkan Xiaomi devam modeli Mi Mix 2 ile gönülleri kazanmaya hazırlanıyor.

Xiaomi Mi Mix 2 görüntülendi!

Xiaomi’nin çerçevesiz tasarımla piyasaya çıkarttığı Mi Mix yenilenen versiyonuyla karşımıza çıkmaya…

İşte Xiaomi Mi Mix 2 tanıtım tarihi!

İlk olarak geçtiğimiz sene karşımıza çıkan Xiaomi Mi Mix, çerçevesiz tasarımı sayesinde majör alkış toplamış ve aranan bir model olmuştu.

Sharp modellerinde gördüğümüz stilde üst, sağ ve sol tarafta neredeyse hiçbir çerçeve yer almazken lüzumlu sensörleri ve kamerayı alt tarafta yer bulunduran Xiaomi Mi Mix, yeni modeliyle çok daha az çerçeve ve çok daha gelişmiş özelliklerle bizleri selamlamaya hazırlanıyor.

17-08/30/xiaomi-mi-mix-2-official-launch.jpg

Weibo’da ortaya çıkan davetiyede çerçevesiz tasarıma yollama yapılırken 11 Eylül tarihi işaret ediliyor. Snapdragon 835 operasyoncunun yer alacağı modelde 6 GB RAM ve 128/256 GB dahili depolama kapasitesinin yer alması bekleniyor. 6,4 inç ebadındaki AMOLED ekranınsa 2540×1440 piksel çözünürlük sunacağı söyleniyor.

4500 mAh majörlüğünde devasa bir pilden eforunu alacak olan Xiaomi Mi Mix 2, Android 7.1.1 Nougat kullanacak. 3 ebatlı surat tasvire özelliğini bünyesinde barındırması beklenen model hakkındaki en doğru ayrıntılar ise 11 Eylül’de tertip edilecek faallikte sarihe kavuşacak.

:: Xiaomi Mi Mix 2 hakkındaki düşünceleriniz neler?

SDN


Yayınlanma Tarihi: 11 Eylül 2017