Yeni Assassin’s Creed’ten ilk görüntü

Yeni Assassin's Creed'ten ilk görüntü

Görünene göre Ubisoft’un sıradaki Assassin’s Creed oyununun ilk ekran görüntüsü internete sızmış vaziyette. Şu anda silinmiş olan bir kullanıcının yayımladığı bu fotoğraf, bir botun üzerinde yayı ve okunun yanı gizeme kalkanı ile duran mümkün bir ana kişiliği gösteriyor.

WWG tarafından paylaşılan eskiki bir sızıntıya göre sıradaki reyin Assassin’s Creed Origins olarak adlandırılacaktı. Eurogamer kaynakları hem bu adı, hem de yeni ortaya çıkan fotoğrafı doğruluyorlar. Ayrıca Eurogamer oyunun bir ön-reyin olacağını ve bu senenin ilerleyen zamanlarında PC, Xbox One ve PlayStation 4 için sunulacağını söylüyor.

Sunulan ekran görüntüsüne bakıldığında oyuncunun bir vazifede olduğu gözüküyor ve görüntünün sol üst kısmındaki yazı “Assasinate the Crocodile” (Timsah’ı öldür) anekdotunu bildiriyor. Görevin rahatsız edici bir timsahtan mı yoksa Crocodile (Timsah) kod adlı bir insandan mı bahsettiği emin değil ancak sözcüğün majör harflerle yazıldığı düşünülürse, ikinci alternatifin doğru olduğu zannedilebilir.

Bu yazının altındaki bir başka yazı ise “Follow Shadya to Khenut’s Villa” (Shadya’yı Khenut’un villasına takip et)bildirimini yapmakta. Khenut bir Mısır kraliçesiydi ve Mısır teması, geçtiğimiz sene ortaya çıkan ve oyunun Mısır’da geçeceğini belirten dedikoduyla geçim gösteriyor.

Bu sızıntıların doğrulukları olası olsa da, dikkatle yanaşmakta fayda var. Henüz hiçbir sızıntı Ubisoft tarafından doğrulanmış değil ve şayet oyunun yayımı yakınsa, işletmenin birkaç hafta sonra tertip edilecek olan E3’te oyunu tanıtacağı varsayım edilebilir.

Evvelki HaberWanaCrypt0r 2.0, Türkiye’yi de Tehdit Ediyor!  

Yayınlanma Tarihi: 06 Eylül 2017