Yeni Nesil Çiftlik Oyunuyla Reel Para Kazanmak Olası!

Yeni Nesil Çiftlik Oyunuyla Reel Para Kazanmak Olası!

Çiftlik Bank oyunuyla reel bir çiftlik kurmak olası. Oyunlarda para kazanmak istiyorsanız bu reyin sizin oyununuz olacak.

Tüm insanlık tarihinin en büyük suali:

Reyin Oynayarak Para Kazanmak Olası Mü ?

Hemen, ben bu sözü çok duydum yeniden aldatılmak istemiyorum demeyin. Emel netlikle sizleri aldatmak, titan, saadet zinciri gibi bir sistemlerle sizlere para kazanacağınız taahhüdünde bulunmak değil. Yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacak. Ancak belki de yeni bir hasılat kapısı ile tanışacaksınız.

Reyin bir çiftlik oyunudur. Çiftlik oyunu oynayanlar öğrenirler. Oyunda çiftlik hayvanları sanal olarak alınır. Onlar beslenir. İmal yapılır. İmal sanal paralara çevrilir. Yeni çiftlikler, hayvanlar kurulur. Hayvan rakamı artırılır ve eğlenilir.

Sizlere anlatmak istediğimiz sistem de hemen hemen aynı, ancak tek fark para ve hasılat reel. Hiçbir şey yapmasanız abone olup yalnızca azalık esnasında sizlere verilen tavuğun lüzumlarını karşılasanız 37 TL para kazınıyorsunuz. Fiyatsız olarak size tahsis edilen tek bir tavuktan bahsediyoruz.

Yatırımcı Çiftlik Sahipleri Kazanıyor

Oyunun anlamı budur. İyi bir strateji, usçu bir yatırım ve yatırıma oranla tanımlanacak ölçülerde para kazanma. Reyin sizlerin ne yaparsanız, ne satarsanız, ne üretirseniz ne kadar para kazanacağınızı kaidelerle ortaya koymaktadır. Peki, sizin sanal hayvanlarla para kazanmanız sağlanırken size bu parayı verecek şahıslar nasıl para kazanmaktadırlar.

Hemen sualinize yanıt verelim. Onlar bunu gerçekten yapmaktadırlar. Başka Bir Deyişle reel tavuk, inek, koyun, keçi gibi hayvanlar alıp reel çiftlikler kurmaktadırlar. Bu çiftliklerden elde edilen tamamen organik mahsulleri satılmakta ve paraya çevrilmektedir. Kazanılan bu paralar da oyuncuların gidişatına göre onlarla paylaşılmaktadır.

Çiftlik Bank İle Kazanın

Oyuna azalık için para alınmamaktadır. Fiyatsız olarak yapacağınız azalık ile beraber sizlere bir adet tavuk ve depo tahsis edilmektedir. Bu tavuğa yem almanız gerekmektedir. Yem almanız ile beraber 1 sene süresince bu tavuk sizin için imal yapacaktır. Dilerseniz, tavuk sayınızı artırarak aynı zamanda yapımınızı da artırabilirsiniz. Dilerseniz de, koyun, keçi, inek, arı gibi hayvanlar ile çiftlik kurabilir ve hasılatınızı yükseltebilirsiniz.

Ne kadar gider yapacağınız, ne kadar hasılat elde edeceğiniz tamamen reyin kaideleri ile tanımlanmıştır. Bu kaidelere göre tasarılamanızı yapabilir ve stratejinizi geliştirerek hasılatınızı katlayabilirsiniz.

Çiftlik Bank Azalık Linki : https://tr-3.ciftlikbank.com

Çiftlik Bank Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/ciftlikbank

Çiftlik Bank Ana Sayfa : www.ciftlikbank.com

Yayınlanma Tarihi: 28 Eylül 2017
Etiketler: