Yeni South Park geliyor!

Yeni South Park geliyor!

Ubisoft ve South Park Digital Studios, bugün South Park: The Fractured But Whole oyununun 17 Ekim 2017’de Kuzey Amerika ve EMEA Avrupa, Ortadoğu ve Asya ülkelerinde çıkacağına söyledi. Trey Parker ve Matt Stone tarafından yaratılan ve Ubisoft San Francisco tarafından geliştirilen The Fractured But Whole, 2014 mükâfatlı South Park: The Stick of Truth‘un müthiş bir devamı kalitesinde ve Xbox One, PlayStation 4 bilgisayar cümbüş sistemi ve Windows PC’de yayınlanacak.

South Park’ta kabahat arkasıydı ve caddeler daha evvel hiç bu kadar riskli olmamıştı. Colorado kasabasında güneş battığında, keşmekeş ve kargaşa ortaya çıkıyor ve kentin makûs yanı canlanıyor. Kasabanın yeni kahramanlara gereksinimi var! Eric Cartman, kasabayı  kurtarma fırsatını tutup şu ana kadarki en iyi super kahraman grubu, Coon & Arkadaşları’n lideri olarak The Coon‘u kuruyor.

Her super kahramanın bir orijini vardır, Coon & Arkadaşları da değişik değil. New Kid rolünü sürdüren oyuncular, onların geçmişlerini keşfedip, özel kostümlerini toplayacak ve kendi orijinal kahramanlarını yaratmak için bir hayli kahraman sınıfının osuruk bazlı güçlerinden faydalanacaklar. Tertemiz bir kavga et sistemi, savaş sırasında alan ve zaman mevzusunda eşsiz fırsatlar sunacak, ayrıca yenilenmiş yağma ve zanaat sistemi oyunculara savaşta onlara takviyeci olmaları için kendi donanımlarını yapma serbestliği sağlayacak.

South Park: The Fractured But Whole dört değişik versiyonda çıkacak: Standart, Gold, Steelbook Gold ve Collector’s. South Park: The Fractured But Whole oyununu satın alanlar South Park: The Stick of Truth’u fiyatsız elde edecek. Oyunu muhakkak partnerlerden ön sipariş verenler The Stick of Truth’u hemen oynayabilecekler.

Tüm ön siparişlerde ayrıca özel bir reyin içi asistan olan Towelie: Reyin Dostu elde edeceksiniz. South Park caddeleri daha öncekisi kadar tehlikesiz değil ve en deneyimli South Park askerinin dahi takviyeye gereksinimi olacak. Towelie: Reyin Dostu’nız reyin süresince, oyunculara ehemmiyetli noktalarda faydalı ve cümbüşlü önerilerde bulunacak.

Evvelki HaberNintendo’dan Cep Telefonlarına Majör Müjde! Sonraki HaberAndroid O İlk Olarak Telefonlara Gelmeyecek!

Yayınlanma Tarihi: 09 Eylül 2017